Otsid ettevõtte pangakontolt kasumit, mida majandusaasta aruanne näitab, aga seda pole näha? See veebinar on sinu jaoks…

VEEBINAR ZOOMIS

Kasum paberil vs pangakontol

Kuidas luua oma ettevõtte pangakontole kasumit juba täna ilma tulusid suurendamata?

Veebinar toimub Zoomis

12. juuli 2023

Kell 10.00 – 11.30

Soovid, et sul oleks pangakontol kasum, mida dividendidena välja maksta?

Ettevõtjana alustades on loodame me kõik, et meie töö ja vaev hakkavad kiiresti vilja kandma. Me näeme tohutut vaeva, kasvatades oma ettevõtet ja uskudes, et jõuame kasvuga lõpuks kohta, kus meil jääb päriselt lõpuks ka midagi kasumina pangakontole.

Reaalsus on kahjuks tihtipeale see, et mida rohkem me kasvatame oma äri, seda suuremad on kulud ja kuigi meie tulu võib olla kümnekordistunud, siis kasumina ei jää ikka midagi alles ning tööd tehakse vaat et rohkemgi. Ettevõtte omanikuks olemise asemel ollakse lihtsalt oma ettevõtte palgatöötajad, kes tihtipeale saavad palka alla turuhinna.

Kuidas see võimalik on? Kas on üldse olemas seda kauaoodatud optimaalset kasvu taset, kust alates hakkab ettevõte meile omanikena tegelikult kasu tooma?

Vastus on “ei ole”. Küll aga on võimalik tekitada endale juba täna pangakontole kasum, mida saad kord kvartalis endale dividendidena välja maksta, ilma et peaksid oma tulusid suurendama.

Liitu “Kasum paberil vs pangakontol” veebinariga

Saad teada kaks praktilist meetodit, mille abil saad juba täna hakata koguma kasumit ettevõtte pangakontole!

OSALUSTASU AINULT 9.90€

Veebinar toimub Zoomis

12. juuli 2023

Kell 10.00 – 11.30

Veebinari läbiviijast

Sigrit on ettevõtja, koolitaja, mentor ja raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel ettevõtjatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud ligi 1000 koolitajat, terapeuti, coachi, kogemusnõustajat. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

NB! Tegemist ei ole veebinariga, mis räägib maksude optimeerimisest või raamatupidamisliku kasumi loomisest. Me räägime kasumist, mis on konkreetselt sinu ettevõtte pangakontol ja mida sa saad endale dividendidena välja maksta.

Veebinaril osaledes võid võita 450€ väärtuses auhindu!

Veebinari on võimalik ka järelevaadata

Salvestus jääb registreerunutele kättesaadavaks kuni 16. juulini. Info salvestuse kohta saadame meilile peale veebinari.

Mida räägivad teised Sigriti koolituste ja veebinaride kohta?

Sigritil on väga põhjalikud ja laialdased teadmised veebikoolitustest ja kõige sellega seonduvast. Tema koolitused on alati sihtgrupi reaalsetest vajadustest lähtuvad ja väärtusliku sisuga, mida saab kohe reaalselt praktikasse panna.

Liina Ostumaa

Virtuaalassistent ja koolitaja, Assistendikool.ee

Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

Girly Vasiljev

LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

Sigrit on hästi avatud ja aus naine, kes oma siirusega ja päris lugudega aitab inimesi. Tal on hästi hea kaasamisoskus, et inimesi tõmmata endaga kaasa, ja oskab neid tegutsema panna.

Kai Oja

Mentor, Kai Oja Consulting