Kahetunnine praktiline töötuba

Kuidas olla ideaalsete klientide magnet?

VIP töötoad, mis aitavad su mõtted päriselt praktikasse panna

Tahad, et sinuni jõuaksid kliendid, kes väärtustavad sinu tööd ja maksavad selle eest ka väärilist tasu?

Kui oled varem klientidega töötanud, siis tuleb sulle tõenäoliselt pähe nii mõnigi klient, keda sa parema meelega edaspidi ei teenindaks. Samas on mõni klient nii tore ja sinu tööd austav, et teeksid hea meelega temaga koguaeg koostööd.

Kui palju rohkem sa naudiksid oma tööd ja suhtlemist klientidega, kui sul ainult oleksidki ideaalsed kliendid ja nende justkui koopiad?

See on tegelikult sinu mõjutada, millised kliendid sinuni jõuavad. Sul on võimalik hakata oma ideaalse klienditüübi magnetiks ja töötada ainult nende inimestega, kes austavad sinu pakutud väärtust ja hinnataset.

VIP töötoad on neile, kes tahavad tegutsema hakata ning näha kiiresti edusamme.

Saad selguse, kes on sinu ideaalne klient

Saad teada, kes võiksid sinu teenusest või tootest huvitatud olla ja kellega oleks sul kõige meeldivam koos töötada.

Õpid oma ideaalset klienti naturaalselt ligitõmbama

Saad teada, kuidas leida kliente, kes väärtustavad sind ja sinu teadmisi ning on valmis maksma ka väärilist tasu.

Saad teada, kuidas luua klientidega esimene kontakt

Saad teada, kust ja kuidas oma ideaalset klienti leida ning luua kohe algusest potentsiaalsete klientide kontaktilist.

Töötoa mentorid

Sigrit Säga

Sigrit on 24-aastane koolitaja, raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor ja inspireerija, kes alustas oma koolitamise teekonda 2021. aasta mais. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud üle 970 koolitaja, terapaudi, coachi, kogemusnõustaja. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

Marlen Annabel Kubri

Marlen Annabel Kubri on Bob Proctori poolt sertifitseeritud koolitaja ning coach ja naiste enesearengu kogukonna “Turning Pluss” asutaja. Alates 2009. aastast on ta aidanud inimesi nii privaatselt, gruppides kui ka suurtelt lavadelt nagu Saku Suurhall. Tänu oma kirele maailmas ringi reisida ja tavapäratu elustiili armastusele, pakub Marlen ainulaadset perspektiivi, inspireerides inimesi enesearmastuse ja unistuste elu saavutamise teekonnal.

Liitu VIP töötoaga, kus saad teada, kuidas tõmmata ligi ainult enda ideaalseid kliente!

VIP töötubadele on saadaval ainult 40 kohta!

Liitu ainult 47€ eest!

VIP töötoa kava

10. jaanuar (K) kell 12.00-14.00

Teema: Kliendid väärtustavad sind ainult nii palju, kui sina ennast. Tõmba ligi kliente, kes väärtustavad sinu tööd ja toetavad sinu äri.

Räägi nii, nagu su ideaalsed kliendid räägivad. Kuidas õppida oma sihtrühma paremini tundma, et neile tõelist väärtust luua? 

VIP BOONUS:

Veebikursus “Loo endale automaatne kontaktide kogumise süsteem”

(väärtus 197€)

 

See neljaosaline veebikursus on aidanud sadadel inimestel luua endale potentsiaalsete kliendi kontaktide kogumise süsteemi. Tegemist on väga lihtsa juhendiga, kuidas luua tehniliselt ja sisuliselt töötav meiliturunduse süsteem ja see enda jaoks lühikese ajaga tööle panna. Mida varem alustad kontaktide kogumist, seda lihtsam on sul leida maksvaid ideaalseid kliente.

VIP töötoale on saadaval ainult 40 kohta!

Liitu ainult 47€ eest!

Tagasisided varasematelt “Edu on vältimatu” VIP töötubades osalejatelt

Korduma kippuvad küsimused

Kas töötubade salvestusi saab ka järelvaadata?

Jah, töötoa salvestusi saad järele vaadata kuni 10. aprillini, aga soovitame võimalusel live’is osaleda, sest seal on kaasategemise energia palju suurem. 🙂

Kas mul on võimalik ettevõttele arve saada?

Jah, arve tuleb sinu meilile automaatselt peale ostu sooritamist.

Kas mul on VIP töötoas osalemiseks vaja teha midagi ettevalmistuseks?

Eraldi ei ole vaja midagi teha. Küll aga on soovitatav, et oled eelnevalt läbi vaadanud väljakutse 2. päeva video ja teinud ära 2. päeva koduse ülesande.

Liitu ainult 47€ eest!