Kahetunnine praktiline töötuba

“Müük autentse sinana”

Kuidas olla müügis hea ilma ennast muutmata?

VIP töötuba, mis aitab su mõtted päriselt praktikasse panna

Tahad, et enda toodete/teenuste müümine oleks sinu jaoks lihtne ja nauditav, ilma et peaksid oma iseloomu muutma?

Mõte müügist tekitab nii mõneski meist ebamugavust. Eriti veel siis, kui meil tuleb iseennast müüa. Iga kord kui meil tuleb midagi müüa, siis tunneme, et peame kehastuma kellekski teiseks. Tuleb ju käituda nii nagu “head” müüginimesed käituvad, mis siis, et see on ebanaturaalne.

Tegelikult ei pea sa kehastuma kellekski muuks, sest ükskõik, millised on sinu iseloomuomadused, sa saad olla maailma edukaim müügiinimene täpselt nii nagu sa oled.

VIP töötuba on neile, kes tahavad tegutsema hakata ning leida viisi, kuidas edukalt oma tooteid/teenuseid müüa iseendana.

Saad selguse, kuidas müües iseendaks jääda

Saad teada, mis teeb müügi tegelikult edukaks ja kuidas autentsus seda võimendab.

Õpid oma ideaalset klienti naturaalselt ligitõmbama

Saad teada, kuidas leida kliente, kes väärtustavad sind ja sinu teadmisi ning on valmis maksma ka väärilist tasu.

Saad teada, kuidas müük teha endale meeldivaks

Saad teada, kuidas müüa nii, et sul endal ja ka sinu kliendil on hea meel, et seda teed.

VIP töötoa kava

6. juuni (N) kell 12.00-14.00

Teema: Kliendid väärtustavad sind ainult nii palju, kui sina ennast. Tõmba ligi kliente, kes väärtustavad sinu tööd ja toetavad sinu äri.

Räägi nii, nagu su ideaalsed kliendid räägivad. Kuidas õppida oma sihtrühma paremini tundma, et neile tõelist väärtust luua? 

Liitu VIP töötoaga, kus saad teada, kuidas muuta müümine sulle endale lihtsaks ja tõmmata ligi ainult enda ideaalseid kliente!

VIP töötubadele on saadaval ainult 50 kohta!

Töötoa mentorid

Sigrit Säga

Sigrit on 24-aastane koolitaja, raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor ja inspireerija, kes alustas oma koolitamise teekonda 2021. aasta mais. Sigriti loodud Inspiraatorid kogukonnas on kokku kogunenud üle 1500 koolitaja, terapaudi, coachi, kogemusnõustaja. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

Kaido Kubri

Kaido on arengupartner ettevõtetes ja riigiasutustes seoses kõigega, mis puudutab erinevate isiksuste ühtse meeskonnana toimima panemist — sh värbamine, on-boardimine, keerulised suhtlusolukorrad, isiksuste tugevuste maksimaalne ära kasutamine ja nõrkuste kompenseerimine, juhtide koolitamine.

VIP BOONUSED:

1. “Loo endale automaatne kontaktide kogumise süsteem” veebikursus

(väärtus 197€)

 

See neljaosaline veebikursus on aidanud sadadel inimestel luua endale potentsiaalsete kliendi kontaktide kogumise süsteemi. Tegemist on väga lihtsa juhendiga, kuidas luua tehniliselt ja sisuliselt töötav meiliturunduse süsteem ja see enda jaoks lühikese ajaga tööle panna. Mida varem alustad kontaktide kogumist, seda lihtsam on sul leida maksvaid ideaalseid kliente.

VIP BOONUSED:

2. “Kuidas tõmmata ligi ideaalseid kliente?” video koos Marlen Annabel Kubriga (väärtus 47€)

 

Kui oled varem klientidega töötanud, siis tuleb sulle tõenäoliselt pähe nii mõnigi klient, keda sa parema meelega edaspidi ei teenindaks. Samas on mõni klient nii tore ja sinu tööd austav, et teeksid hea meelega temaga koguaeg koostööd.

Kui palju rohkem sa naudiksid oma tööd ja suhtlemist klientidega, kui sul ainult oleksidki ideaalsed kliendid ja nende justkui koopiad?

See on tegelikult sinu mõjutada, millised kliendid sinuni jõuavad. Sul on võimalik hakata oma ideaalse klienditüübi magnetiks ja töötada ainult nende inimestega, kes austavad sinu pakutud väärtust ja hinnataset.

VIP töötoale on saadaval ainult 50 kohta!

Tagasisided varasematelt “Edu on vältimatu” VIP töötubades osalejatelt

Korduma kippuvad küsimused

Kas töötubade salvestusi saab ka järelvaadata?

Jah, töötoa salvestusi saad järele vaadata kuni 10. aprillini, aga soovitame võimalusel live’is osaleda, sest seal on kaasategemise energia palju suurem. 🙂

Kas mul on võimalik ettevõttele arve saada?

Jah, arve tuleb sinu meilile automaatselt peale ostu sooritamist.

Kas mul on VIP töötoas osalemiseks vaja teha midagi ettevalmistuseks?

Eraldi ei ole vaja midagi teha. Küll aga on soovitatav, et oled eelnevalt läbi vaadanud väljakutse 2. päeva video ja teinud ära 2. päeva koduse ülesande.